המלצות

תודה רבה על המילים החמות וההערכה!

אני רוצה להמליץ בחום על ד'ר אסנת וונדי לכל מי שסובל מכאבים …

באתי לפה עם כאבי רגליים וכאבי גב וכאבי צוואר. עם טיפול מסור ויסודי היא עזרה לי להיות על הרגליים…. אפילו אם חשבתם שאין לכם תשובה עד עכשיו, אסנת זו הדרך שלכם כדי להתגבר על הכאב

חנן, דצמבר 2023

היא פורצת דרך בתחום רפואת הכאב, נוקטת בגישה הוליסטית המהווה דוגמה לרופאים אחרים לחיקוי

הייתה לי הזכות להכיר את ד"ר וונדי בשנה האחרונה, שבמהלכה הייתה לי ההזדמנות ללמוד מהמומחיות שלה באמצעות קורס בחו"ל. הידע הרב, ניסיונה הרב ואישיותה החמה מציבים אותה כדמות בולטת בתחום הטיפול בכאב. כשעבדתי לצדה בקליניקה הפרטית שלה, ראיתי ממקור ראשון כיצד היא מתמודדת בחמלה עם מטופלים המגיעים במצב של חוסר תקווה לאחר שרופאים רבים אחרים אכזבו אותם. ד"ר וונדי משמשת כרשת הביטחון, ומטפלת במיומנות במקרים שהכשילו רופאים אחרים. היחס האישי שלה יוצא הדופן וגישתה הייחודית לרפואה מספקים למטופלים אלו פתרונות נחוצים לכאבם, ומשרים תחושה מחודשת של תקווה ואופטימיות. היא פורצת דרך בתחום רפואת הכאב, נוקטת בגישה הוליסטית המהווה דוגמה לרופאים אחרים לחיקוי. ד"ר וונדי לא רק משמשת כמודל לחיקוי ומנחה, אלא היא גם מקור תמידי להשראה. התשוקה האמיתית שלה לעבודתה ומסירותה הבלתי מעורערת למטופליה ראויות להערכה באמת.

ד"ר פול דמבי, כירורג אורתופד, יולי 2023

אני רוצה להודות לד'ר אסנת וונדי על כל מה שהיא עושה בשבילינו (אני ובעלי). היא ממש מחוללת פלאים.

אני הייתי שנים בטיפול במרפאת כאב (בבית חולים אחר). קיבלתי זריקות תחת שיקוף אבל הם אף פעם לא עזרו כלום. מאז שאני אצל דר וונדי, הטיפול שהיא עושה לי מאד עוזר, ויש לי קצת שקט של שינה בלילות. כמו כן דר וונדי עלתה על הבעיה של חוסר ויטמין B12, נתנתה לי המלצה לכדורים. זה באמת עובד. הזריקות שלה זה משהו פלא. שלא לדבר על האדם שתמיד מאיר פנים ומאד מקבל בסבר פנים יפות. היא משתדלת לעשות הכל כדי להקל על הכאבים של אנשים. אני באתי אליה עם כאבים איומים, ולאט לאט מטיפול לטיפול, המצב משתפר. אני רוצה להגיד תודה מכל הלב. שושנה.

שושנה

עבדתי עם ד״ר וונדי כ-8 שנים במרפאת כאב בהדסה עין כרם.

ד״ר וונדי היא רופאה מקצועית וקולגה מצויינת.

ד״ר וונדי מעניקה יחס אישי ומקצועי לכל מטופל ומוצאת פתרונות יחודיים לכל מטופל. המטופלים היו כמהים לתורים לד״ר וונדי הן בגלל היחס האישי והן בגלל היחס המקצועי.

ד״ר וונדי הייתה קולגה מצויינת תמיד הייתה תורמת לאווירה חיובית בקרב הצוות ותמיד הייתה מוסיפה ידע מקצועי לצוות בתחומי ההזרקות השונות והמיוחדות שלה.

משי, יוני 2023

אני לא יודע מאיפה להתחיל…..

לרופאה האלופה שהצלת אותי ומתמיד היית שם בשבילי ונתנת את המענה. לא משנה באיזה מצב הייתי  תמיד היית לצידי בכול הדרך. רציתי להודות לך באופן אישי 

אסנת, הכירת אותי כשהייתי בגיל ,15 כשגילו אצלי תסמונת CRPS תסמונת כאב אזורית (אחת התסמונות הכי קשות שיש כאבים של דקירות שריפות וכאב שאי אפשר להסביר). 

ב 7 שנים האחרונות קיבלתי ממך טיפול במרפאת כאב וטיפלת בי טיפולים שונים שעזרו בהקלת הכאבים. הייתה תקופה אפילו שהכאבים נרגעו מספיק עד שהצלחתי, בזכותך, להוריד את הקביים ולחזור לשגרת היום יום שלי. 

אני רוצה להודות לך על האישיות והסבלנות שנתת לי; מתי שהייתי צריך קיבלתי מענה. 

 תמיד לאחר טיפול יצאתי בתחושה שיש לך ידיים טובות. 

דוקטור וונדי ברצוני להודות לך  ודרך צלחה במקום החדש 

ובעזרת ה' שרק תצליחי בכול מעשה ידיך.

ממליץ לכול מי שמגיע שמדובר ברופאת כאב הכי טובה שיש.

בברכה, 

ליאור, יוני, 2023